JURY TAFEL WEDSTRIJDSCHEMA

Vanaf nu is er een nieuw "protocol"  van kracht voor de jurytafel. Dit protocol bevat de afspraken die binnen de vereniging gelden over het jureren.
Nieuw is dat een van de eerste juryleden van de dag extra taken krijgt te weten:
  • het ophalen van de tablet bij Kersti
  • meenemen van drinken voor de scheidsrechters.
In het rooster staat vermeld wie deze extra taak heeft (je naam is dan rood gekleurd). Bekijk het protocol nog even zodat je weet wat er van je verwacht wordt. Als je blauw gekleurd bent moet je afsluiten.
 
Voor deze extra taken geldt, net als voor het tafelen in het algemeen, dat je zelf moet zorgen dat je weet wanneer je beurt is.
En als je een keer niet kunt regel dan tijdig vervanging of neem tijdig contact op. 
 
NummerDatumTijdThuis teamUit teamAccommodatie naamPlaatsTafel bezetting
33167 13-10-2018 18:15 BZC Brandenburg H3 IJsselmeer H1 Brandenburg BILTHOVEN  
30626 13-10-2018 18:45 De Meeuwen Diemen CJ1 IJsselmeer CJ1 Weth. F.B. Duran DIEMEN  
32554 13-10-2018 20:45 Zwemvereniging Utrecht H6 IJsselmeer H2 De Kwakel UTRECHT  
31272 14-10-2018 17:00 De Duinkikkers DG1 IJsselmeer DG1 Sportboulevard de Engh SOEST  
               
31242 3-11-2018 18:00 IJsselmeer DG1 BZC Brandenburg DG2 Sportcentrum De Meent  HUIZEN monique/rick
33207 3-11-2018 18:45 IJsselmeer H1 ZPC Woerden H2 Sportcentrum De Meent  HUIZEN monique/sabrina/carine
32546 3-11-2018 19:35 ZV De Zaan H8 IJsselmeer H2 De Slag ZAANDAM  
               
30701 10-11-2018 18:00 IJsselmeer CJ1 Watervlo CJ1 Sportcentrum De Meent  HUIZEN joost/jeroen
33202 10-11-2018 18:50 IJsselmeer H1 UZSC H6 Sportcentrum De Meent  HUIZEN carine/marion/frank
31221 11-11-2018 16:45 GoSwim DG1 IJsselmeer DG1 De Wetering HOUTEN  
               
30691 17-11-2018 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 IJsselmeer CJ1 Sportcomplex Amerena AMERSFOORT  
31211 17-11-2018 17:00 De Albatros DG1 IJsselmeer DG1 Sportcentrum Helsdingen VIANEN UT  
33235 17-11-2018 19:15 Watervlo H2 IJsselmeer H1 Fletiomare DE MEERN  
32519 17-11-2018 19:35 De Snippen H3 IJsselmeer H2 De Meerkamp AMSTELVEEN  
               
31243 24-11-2018 18:00 IJsselmeer DG1 ZPC Woerden DG2 Sportcentrum De Meent  HUIZEN vincent/erik g
30702 24-11-2018 18:45 IJsselmeer CJ1 VZC CJ2 Sportcentrum De Meent  HUIZEN matthijs/erik v/rick
32538 24-11-2018 19:35 IJsselmeer H2 JAWS Amsterdam H3 Sportcentrum De Meent  HUIZEN matthijs/erik v/rick
33203 24-11-2018 20:25 IJsselmeer H1 Zwemclub Zeist H1 Sportcentrum De Meent  HUIZEN job/wim vd b/edwin n
               
32539 1-12-2018 18:00 IJsselmeer H2 Het Y H6 Sportcentrum De Meent  HUIZEN gerard/joost/jeroen
33204 1-12-2018 18:50 IJsselmeer H1 De Fuut H2 Sportcentrum De Meent  HUIZEN roberto/paul/max
31265 1-12-2018 16:30 De Fuut DG1 IJsselmeer DG1 MFA Safari MAARSSEN  
30682 2-12-2018 15:15 UZSC CJ2 IJsselmeer CJ1 De Krommerijn UTRECHT  
               
31244 8-12-2018 18:00 IJsselmeer DG1 De Duinkikkers DG1 Sportcentrum De Meent  HUIZEN sabrina/marion/carine
30703 8-12-2018 18:45 IJsselmeer CJ1 De Meeuwen Diemen CJ1 Sportcentrum De Meent  HUIZEN sabrina/marion/carine
32494 8-12-2018 18:30 De Aalscholver H4 IJsselmeer H2 Almere Poort ALMERE  
33182 8-12-2018 20:00 De Aalscholver H2 IJsselmeer H1 Almere Poort ALMERE  
               
31241 15-12-2018 18:00 IJsselmeer DG1 HZC de Robben DG1 Sportcentrum De Meent  HUIZEN vincent/erik g
30700 15-12-2018 18:45 IJsselmeer CJ1 HZC de Robben CJ1 Sportcentrum De Meent  HUIZEN matthijs/gerard/erik v
32537 15-12-2018 19:35 IJsselmeer H2 De Amstel H2 Sportcentrum De Meent  HUIZEN matthijs/gerard/erik v
33201 15-12-2018 20:25 IJsselmeer H1 VZC H3 Sportcentrum De Meent  HUIZEN edwin n/wim vd b/job

 

 

 

 

BESTUUR

BESTUUR

bestuur bla bla bla

DIPLOMAZWEMMEN

DIPLOMAZWEMMEN

diplomazwemmen algemeen verhaal

WATERPOLO

WATERPOLO

waterpolo bla bla bla

TRIMZWEMMEN

trimzwemmen een leuk verhaal.

FAMILIEZWEMMEN

Familizwemmen op zondag lekker hoor.

WEDSTRIJDZWEMMEN

WEDSTRIJDZWEMMEN een leuk verhaal