waterpolo_1 (3).jpg

ZWEM- EN POLOVERENIGING IJSSELMEER

Correspondentieadres                              

                                         

Secretaris                                             

Gitte de Lange

tel: 06-23040688

secretaris@ijsselmeerhuizen.nl
  
 

Zwem- en Polovereniging IJsselmeer

P/A Graaf Wichman 177, 1276 KD Huizen

 

 

 

Ledenadministratie

 

Leden van Diploma zwemmen en Waterpolo mailen met:

ledenadmin-diploma-waterpolo@ijsselmeerhuizen.nl

 

Leden van Wedstrijd, Trimzwemmen en Triatlon mailen met:

ledenadmin-wedstrijd-trim-triatlon@ijsselmeerhuizen.nl

 

U stuurt uw inschrijfformulier, uitschrijving, mutaties en overige vragen
aan de ledenadministratie van uw afdeling.

secretaris@ijsselmeerhuizen.nl  

DAGELIJKS BESTUUR

Voorzitter                                             

Erland Morelissen


tel: 035 691 3611
 

Secretaris                                             

Gitte de Lange


tel: 06-23040688 

Penningmeester                                             

Diederik Miedema


tel: 06 105 69 800
 

voorzitter@ijsselmeerhuizen.nl secretaris@ijsselmeerhuizen.nl penningmeester@ijsselmeerhuizen.nl

ALGEMEEN BESTUUR

CONTACTPERSONEN van de afdelingen en commissies

 

Diploma zwemmen (Alg.Bestuur)                                          

Kees Krouwel



Wedstrijdzwemmen (Alg.Bestuur)                                          

Ria Vos


tel: 035 526 6790

Waterpolo
(Alg.Bestuur)

Edwin Normann


tel: 035 524 1285

diploma@ijsselmeerhuizen.nl  wedstrijd@ijsselmeerhuizen.nl wp.coordinator@ijsselmeerhuizen.nl
     

Waterpolo informatie adres
en wedstrijdsecretaris

Kersti Veerman

tel: 035 524 3846

 

  website@ijsselmeerhuizen.nl  waterpolo@ijsselmeerhuizen.nl

 

Trimzwemmen

Julia Musters

tel: 035 5231437

 

Triatlon

Peter Korzelius

tel035-5255720

 

Familiezwemmen

vacant 

tel: 

trimzwemmen@ijsselmeerhuizen.nl  triatlontrainer@ijsselmeerhuizen.nl familiezwemmen@ijsselmeerhuizen.nl

 

 

 

Website-redactie

Erik van der Knaap

 

 

 

webmaster@ijsselmeerhuizen.nl

 

Homepage 

http://www.ijsselmeerhuizen.nl 

 

ERELEDEN

Philip Kornman, Wim Tiemessen

LEDEN VAN VERDIENSTE

Carel Bast, Henny van Harmelen, Minne Bonne Hoogmei, Erik van der Knaap, Kees Krouwel, Leny Pienink, Wim Siewers, Marian Tiemessen, Ria Vos

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Minne Bonne, Marian Tiemessen