HomeActiviteitenWaterpoloJurytafel wedstrijdschema

JURY TAFEL WEDSTRIJDSCHEMA

Protocol

Vanaf nu is er een nieuw protocol zie knop hierboven van kracht voor de jurytafel. Dit protocol bevat de afspraken die binnen de vereniging gelden over het jureren.

Nieuw is dat een van de eerste juryleden van de dag extra taken krijgt te weten:

  • het ophalen van de tablet
  • meenemen van drinken voor de scheidsrechters.

In het rooster staat vermeld wie deze extra taak heeft (je naam is dan rood gekleurd). Bekijk het protocol nog even zodat je weet wat er van je verwacht wordt. Als je blauw gekleurd bent moet je afsluiten.

Voor deze extra taken geldt, net als voor het tafelen in het algemeen, dat je zelf moet zorgen dat je weet wanneer je beurt is. En als je een keer niet kunt regel dan tijdig vervanging of neem tijdig contact op. 

 

 

Schema Jurytafel hieronder.

 

 

 

 

 

 

 

 

wk Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam tafel fluiten
39 30-9-2023 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* ZV Haerlem DG2 Sander/ Annette justin
39 30-9-2023 19:30 Heren IJsselmeer H2 De Vaart H2 Joost/ Jeroen/ Matthijs  
               
40 7-10-2023 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 UZSC CJ2 Suzanne/ Peter/ Sabrina  
40 7-10-2023 19:30 Heren IJsselmeer H2 Zwemclub Zeist H1 Edwin.N/Jeroen/Rick  
40 7-10-2023 20:20 Heren IJsselmeer H1 De Otters Het Gooi H2 Erik.V/ Erik.G/Justin  
               
41 14-10-2023 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* DAW DG2 Sander/ Annette Erik.K
41 14-10-2023 20:20 Heren IJsselmeer H1 ZPC AMERSFOORT H7 Justin/ Erik V/ Bas  
               
45 11-11-2023 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* De Meerkoeten DG1 Sander/ Annette Justin
45 11-11-2023 19:30 Heren IJsselmeer H2 Zwemvereniging Utrecht H5 Matthijs/Rick/ Erik.V  
45 11-11-2023 20:20 Heren IJsselmeer H1 Watervlo H3 Justin/Erik.G/ Roberto  
               
               
47 25-11-2023 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* De Meeuwen Diemen DG2 Marleen/Peter/ Monique
47 25-11-2023 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 De Fuut/De Meerkoeten CJ1 Marleen/Peter/Monique  
47 25-11-2023 19:30 Heren IJsselmeer H2 Aquarijn H4 Joost/Edwin.N/Monique  
47 25-11-2023 20:20 Heren IJsselmeer H1 Aquarijn H2 Monique/ Roberto/Paul  
               
48 2-12-2023 19:30 Heren IJsselmeer H2 BZC Brandenburg H4 Carine/ Monique/Rick  
48 2-12-2023 20:20 Heren IJsselmeer H1 De Aalscholver H2 Bas/ Erik.V/ Erik.G  
               
49 9-12-2023 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 De Otters Het Gooi CJ2 Marleen/ Peter/Suzan  
               
50 16-12-2023 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* Triton DG1 Sabrina/Carina Monique
50 16-12-2023 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 Watervlo CJ1 Sabrina/Carina/ Monique  
50 16-12-2023 19:30 Heren IJsselmeer H2 ZPC AMERSFOORT H9 Sabrina/Carina/ Monique  
50 16-12-2023 20:20 Heren IJsselmeer H1 ZV De Zaan H6 Sabrina/Carina/ Monique  
               
3 20-1-2024 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 ZPC AMERSFOORT CJ2 Marleen/Sabrina/ Peter  
               
4 27-1-2024 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* Aquarijn DG1 Annette/ Sander Erik K
4 27-1-2024 19:30 Heren IJsselmeer H2 De Vuursche H1 Gerard/ Jeroen/Matthijs  
4 27-1-2024 20:20 Heren IJsselmeer H1 UZSC H6 Bas/ Paul/ Roberto  
               
5 3-2-2024 20:20 Heren IJsselmeer H1 ZPC Woerden H2 Roberto/ Carine/Justin  
               
10 9-3-2024 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* Watervlo DG2 Edwin.N/ Gerard erik .K
10 9-3-2024 19:30 Heren IJsselmeer H2 UZSC H7 Edwin.N/ Gerard/ /Joost  
10 9-3-2024 20:20 Heren IJsselmeer H1 Zwemvereniging Utrecht H4 Bas/Paul/ Roberto  
               
               
12 23-3-2024 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* De Fuut DG1 Annette/Sander Justin
12 23-3-2024 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 UZSC CJ2 Annette/Sander  
12 23-3-2024 20:20 Heren IJsselmeer H1 DJK-ZAR H3 Carine/Monique/ Roberto  
               
14 6-4-2024 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 De Otters Het Gooi CJ2 Sabrina/Peter/ Suzanne  
               
15 13-4-2024 18:00 Gemengd-D <13 IJsselmeer DG1* De Albatros DG1 Marleen/Suzanne Edwin.N
15 13-4-2024 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 HZC de Robben CJ1* Marleen/Suzanne/ Joost  
15 13-4-2024 19:30 Heren IJsselmeer H2 De Duinkikkers H2 Joost/Rick/Edwin.N  
15 13-4-2024 20:20 Heren IJsselmeer H1 AZ&PC De Futen H2 Paul/ Justin/ Roberto  
               
16 20-4-2024 18:40 Jongens-C <15 IJsselmeer CJ1 Aqua-Novio'94 CJ1 Suzanne/ Annette/Peter